Переклад довідки про несудимість в бюро Експрес

Довідка про несудимість – це той документ, що повинен бути обов’язково присутній, коли мова йде про виїзд за кордон на роботу, навчання або для якихось інших цілий.

Більш того, коли мова йде про виїзд за кордом, то ця довідка повинна бути ще й перекладена. Окрім цього, вона повинна бути ще й додатково завірена. Лише в такому випадку, дана довідка буде мати силу при в’їзді до іншої країни. Ви можете в будь-який момент перейти на сайт https://primeintour.com, та обрати потрібну вам послугу. Агенція “Експрес” надає подібні послуги вже не перший рік і за цей час увійшла до переліку найкращих агенцій на території України.

Що це за довідка і скільки вона коштує

Довідка про несудимість – це документ, що видається МВД України або іншої держави, яка має відомості про певні правопорушення та кримінальні справи зі сторони конкретної особи. Як показує практика, така довідка досить часто входить до переліку обов’язкових документів, коли мова йде про візит до візових центрів або інших схожих інстанцій.

Що стосується конкретного бюро “Експрес”, то там можна замовити широкий перелік послуг, включаючи і нанесення апостилю на довідку про несудимість. На те, щоб виконати цю продерру відводиться 2 дні. В звичайному режимі цей процес не займає більше тижня і коштує близько 350 гривень. Якщо ж мова йде про виконання послуги в пришвидшеному режимі, то вартість такої послуги буде вже 650 гривень.

Коли може знадобитись переклад довідки про несудимість

Як показує практика, частіше за все довідка про несудимість потребується в ситуаціях, коли мова йде про працевлаштування на території іншої держави. Такий документ буде обов’язковим, якщо ви бажаєте отримати візу до іншої країни або навіть претендувати на набуття громадянства. Окремо можна винести бажання отримати дозвіл на зброю. Щоб отримати цей дозвіл, наявність відповідної довідки про несудимість буде обов’язковою.

Ще одне цікаве питання – це термін дії довідки про несудимість. Даний аспект може бути не зовсім однозначним, так як він напряму залежить від того, звідки була подана заявка. В цілому, довідка про несудимість дійсна протягом 3-х місяців. В окремих випадках такий документ може залишитися дійсним півроку.

Цей момент залежить від конкретно обраної країни та органів державного управління. Відповідно, в двох різних країнах термін придатності самої довідки може сильно відрізнятися.

Що стосується бюро перекладів “Експрес”, то звертаючись до даного сервісу, ви можете без особливих зусиль замовити як її переклад, так і нанесення апостилю. Також дана компанія надає послуги з нотаріального завірення перекладеної документації.

Що стосується доступних мов, то перекласти довідку про несудимість можна на наступні мови:

  • Німецька;
  • Італійська;
  • Чеська;
  • Іспанська;
  • Польська;
  • Англійська.

Бюро перекладів Експрес пропонує своїм клієнтам широкий перелік послуг різного типу. Маючи бажання, ви маєте можливість замовити переклад у Львові на будь-яку з перерахованих мов. Це не обов’язково повинна бути довідка про несудимість. На сайті є і величезний перелік інших документів, які можна перекладати.

У випадку, якщо вас цікавлять якісь особливі питання та нюанси, стосовно перекладу документів, то ви можете ними поцікавитися на сайті даного сервісу. Там є вся відповідна інформація по всім видам послуг. Якщо ж цього мало, можна звернутися до технічної підтримки й більш детально проконсультуватися по важливим питанням. Головне – це звертатися до оператора у випадках, коли у вас вже є конкретні запитання, щоб не витрачати час даремно.