Продажі майна банкрутів на майданчику УУБ

Auctioneer is hitting with gavel. Auction and Justice concept.

Аукціони з продажу майна банкрутів залучили велику кількість нових учасників та дозволили реалізувати лоти за найбільш вигідними цінами. Такий підхід  до реалізації дозволив зняти монополізацію з ринку, запровадити чесну конкуренцію та забезпечити вільний доступ до електронних торгів всіх бажаючих. Всі умови для участі створені на Українській Універсальній біржі.

Відкриті та прозорі продажі майна банкрутів на УУБ

Згідно з новим кодексом, який набув чинності в 2019 році, продати майно боржників банків можна через дворівневу електронну систему.  Вона включає модуль для проведення торгів та спеціальні онлайн-майданчики.

Законодавство встановило зрозумілі умови для електронних аукціонів, які допомагають повернути гроші кредиторам, підвищити довіру до української системи та привабити інвесторів з інших країн.

Українська Універсальна біржа виступає активним учасником в процедурі реформування економіки країни. Це одна з найбільш професійних площадок, яка забезпечує користувачів широким спектром біржових послуг. Фахівці компанії володіють необхідними навичками, допоможуть зареєструватися, подати заявку та розробити найкращу стратегію, яка приведе до перемоги. Достатньо зайти на сайт www.uub.com.ua/prozorro/sale/majno-bankrutiv/.

Успішні продажі майна через УУБ

Електронна система довела свою ефективність. Кожен аукціон чесний, публічний та прибутковий. Продажі майна на відкритих онлайн-площадках дають можливість брати участь в торгах абсолютно всім громадянам. Для цього проходять реєстрацію та надають необхідний пакет документів. При цьому не потрібне особливе технічне забезпечення. Достатньо мати ноутбук або комп’ютер с доступом до інтернету.

УУБ користується довірою та найбільш популярна серед інших електронних майданчиків. Зусиллями команді вдалося зібрати не один десяток мільярдів гривень. Через систему регулярно проводяться тисячі аукціонів. Ціни на товари збільшуються мінімум на 20% від початкової вартості. Частіше за все майно банкрутів вдається продати в 2-3 рази дорожче.  Такий успіх збільшує вигідність та прибутковість торгів. Кожен покупець отримує шанс придбати цікавий об’єкт за привабливими цінами. Клієнти отримують відкриті та прозорі механізми продажу майна через акредитовану систему. Консультанти допоможуть правильно оформити заявку.